Náměšťské póťák 2014

 

V. Náměšťský póťák a Hanácké mistrovství ZZO v Náměšti na Hané

 

Poslední květnovou sobotu se do Náměště na Hané sjela více než třicítka psovodů se svými psy, aby se zúčastnili kynologických závodů, které byly vyhlášeny v kategoriích ZM,ZVV1 a IPO 1 beze stop a Hanácké mistrovství v kategorii ZZO bez speciálních cviků.

Posuzování se ujali rozhodčí Bc. Jiří Lasík a Jaroslav Štos. Začínalo se nejpočetnější kategorií ZZO, ve které bylo nahlášeno 18 dvojic, následovala poslušnost kategorie ZM,ZVV1 a IPO1.

Po krátké pauze na oběd se pokračovalo v cvicích obrany, které figuroval Michal Vidlař. V kategorii ZM zvítězila Jitka Koňaříková s mladou fenkou NO z vlastního chovu Cira Daripo ZKO Litovel, druhá byla Iveta Běhalová se psem Barnym bez PP ZKO Senička a třetí místo získala Eva Sloupská s fenkou chodského psa Irluka Krosandra kynologický klub Rataje. V kategorii ZVV1 první místo vybojoval Marcel Máca se psem RTW Denzel Ralph Black Touch, který závodil za RTW klub. Druhé místo obsadila Iveta Števulová s fenou NO Meggie Bri-Jack kynologický klub Prostějov a třetí příčku obsadila Michaela Lepařová se psem BOC Cassie od Appalosek z domácí ZKO Náměšť na Hané. Kategorii IPO1 vyhrála Radka Flášarová s fenkou RTW Imma Perdita Black Touch ZKO Štěpánov, druhé místo získala Šárka Žižková se psem BOM Chico Radišovský dvor kynologický klub Neředín a třetí místo obsadila Marie Habáňová s fenou NO Targou ze ZKO Velká Bystřice.

Hanácké mistrovství vyhrála a pro letošní rok se stala Hanáckým mistrem ZZO Monika Štěpánová se psem Hacki Sexy Rexy NSDTR ZKO Štěpánov, druhé místo vybojovala Jitka Růžičková se psem Lemmy Tart Slavonín a třetí místo získal Jan Tkaczik s fenkou malého knírače Regenta od Dalasského potoka kynologický klub Šternberk.

Všichni účastníci obdrželi věcné ceny od sponzorů, kterým bychom tímto chtěli poděkovat, bez nich by se taková akce vůbec nemohla konat. Letošní ročník nám věnovali věcné ceny firma Hart Olomouc chovatelské potřeby, Gappay výcvikové pomůcky, Cariz výcvikové pomůcky, Giom vitamíny a minerály pro psy, Eniment krmení pro psy, Siera krmení a potřeby pro psy, M.J.M. Litovel potřeby pro zemědělce, Kryl Karel Servis a prodej hasící techniky, Horák Luboš zahradnictví, Kohoutek Kamil prodejna potravin, Pivovar Litovel, Gardenmat vše pro zahradu, Adriana výrobce těstovin, MUDr.Hufová Jarmila dětská lékařka, Autoskla Stavarič, Jaroslav Navrátil podnikatel, Pneuservis Vojta, K+K Auto Centrum Drahanovice, Vráželová Ilona Kosmetické služby, Lékárna Senice na Hané, Olstroj s.r.o.

Závěrem chceme taktéž poděkovat všem účastníkům, rozhodčím, figurantovi a v neposlední řadě všem kdo se na přípravě závodu podíleli, zajištěním skvělého občerstvení s vůní ryb a zakončení závodu s posezením u táboráku s kytarami. Již nyní se těšíme na příští ročník J)

                                              Členové ZKO Náměšť na Hané    

 

FOTO z akce ZDE a ZDE

SPONZOŘI ZÁVODŮ

Sponzor naší organizace, pokud hledáte dobrý obchod s chovatelskými potřebami, tak už hledat nemusíte.

 V obchodě HART seženete pro svého pejska úplně všechno i to co jinde nemají, nabízí velké množství kvalitních krmiv,hraček a potřeb pro psy, kromě jiného i značkové výcvikové pomůcky, které jinde v Olomouci nekoupíte. 

Adresa a kontakt zde:

Sponzor naší organizace vše pro zdraví vašeho psa, multivitamíny, kloubní výživy a minerály v nejlepší kvalitě seženete u firmy Giom.

Kontakt zde:  

 

Sponzor naší organizace.

Vše pro vašeho miláčka v nejlepší kvalitě seženete u firmy SIERA.

Kontakt:  www.siera.cz

 

 

GAPPAY s.r.o. - sponzor naší organizace.

Český výrobce kynologických potřeb světové kvality

Kontakt:www.gappay.cz

 

Pivovar LITOVEL – sponzor naší organizace.

Litovelský pivovar je živou historií pivovarnictví.

Kontakt: www.litovel.cz

 

GARDENMAT - Sponzor naší organizace.

Vše pro vaši zahradu

Kontakt: www.gardenmat.cz

 

MJM Litovel - Sponzor naší organizace.

Spolehlivý partner pro zemědělské podniky, farmy, drobné pěstitele a chovatele

Kontakt: www.mjm.cz

 

ADRIANA - Sponzor naší organizace.

Velkovýrobce  těstovin

Kontakt: www.adriana.cz

 

CARIZ - Sponzor naší organizace.

Výroba a prodej kynologických pomůcek

Kontakt: cariz.eu

 

AUTOSKLA STAVARIČ - Sponzor naší organizace.

Kompletní servis autoskel

Kontakt: www.autoskla-stavaric.cz

 

KRYL s r.o. - Sponzor naší organizace.

Vše v oboru hasící techniky

Kontakt: www.kryl.cz

 

PNEUSERVIS VOJTA - Sponzor naší organizace.

Kontakt: tel. 585 952 137

 

K+k Auto Centrum - Sponzor naší organizace

Kontakt: tel. 585 949 300

 

VRÁŽELOVÁ Ilona- Sponzor naší organizace

Kontakty: tel. 776 846 928 nebo 776 706 590

 

OLSTROJ s.r.o. - Sponzor naší organizace

Společnost zabývající se strojírenstvím

Kontakt: www.olstroj.cz

DALŠÍ SPONZOŘI NAŠÍ ORGANIZACE:

  • HORÁK Luboš, Loučany, stříhání stromků,dušičková vazba,tel.: 585 952 357
  • MUDr. HUFOVÁ Jarmila
  • LÉKÁRNA Senice na Hané
  • NAVRÁTIL Jaroslav

 

 

 

 

© 2009 Základní kynologická organizace Náměšť na Hané

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode