NÁMĚŠŤSKÉ PÓŤÁK 2011

 

   Zase po roce se v Náměšti na Hané dne 14.05.2011 konal závod „IV. Hanácké mistrovství ZZO“ a obranářský závod „Náměšťské póťák“. Závodu se zúčastnilo celkem 28 závodníků, z toho do kategorie ZZO se přihlásilo 16 závodníků, do kategorie ZVV1 se přihlásilo 9 závodníků, do kategorie ZVV2 se přihlásili 3 závodníci. 

     V kategorii ZZO rozhodl o vítězi los, vítězkou se stala Monika Štěpánová se psem NSDTR Hacky Sexy Hexy, KK Hvězda Šternberk se ziskem 59 b., druhé místo obsadila Silvie Švagerová se psem královský pudl Armijan Black z Grabštejna, KK Přerov se stejným počtem bodů 59, třetí místo patří Kateřině Mašové s chodským psem Egar Kasandra, KK Neředín s počtem 58 b. 
Monika Štěpánová se stala i vítězem kategorie „HANÁCKÉ MISTR“. 

     V katerogii ZVV1 se na prvním místě umístila Iva Munclingerová se psem RTW Nero,
KK Neředín s celkovým počtem bodů 188, druhé místo patří Lucii Pavlištíkové se psem zlatým retrívrem Lucky, ZKO Zašová  s počtem bodů 186 a na třetím místě se umístil Radovan Mucha se psem NO Aggi Wind Wild, ZKO Náměšť na Hané s počtem 181 bodů. Iva Munclingerová se současně stala celkovou vítězkou „NÁMĚŠŤSKÉHO  PÓŤÁKU“. 

     V katerogii ZVV2 se na prvním místě umístila Radka Flašarová s fenou RTW  Pamela 
Kovi-Rot, KK Neředín  s celkovým počtem bodů 185, druhé místo patří Mileně Foltynové se psem Border kolie  Turbo, KK Uničov s počtem bodů 183 a na třetím místě se umístil Josef Zháněl se psem NO  Ira Kamoš Duarabo, KK Uničov s počtem 156 bodů. 

    Závod posuzovali rozhodčí pan J. Lasík a pan J. Štos, figurantem byl M. Vidlař. 

    Tímto bychom chtěli poděkovat všem sponzorům, kteří věnovali věcné dary pro závodníky, dále všem členům, kteří se podíleli na přípravě a bezproblémovém průběhu celé akce a v neposlední řadě i závodníkům, kteří se našeho závodu zúčastnili. 

 

© 2009 Základní kynologická organizace Náměšť na Hané

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode